Království jazyků

Celodenní jazykové kurzy angličtiny pro děti

Tematicky zaměřené jazykové kurzy, které budou probíhat v době letních prázdnin nejen v naší učebně ve Starém Plzenci, jsou určeny dětem předškolního i školního věku. U větších dětí se předpokládá alespoň základní znalost jazyka, u předškolních „mrňátek“ není předchozí znalost podmínkou.

Každý den začínáme snídaní v 8:00 a končíme odpolední svačinou v 16:00. Pro Vaše děti je zajištěno celodenní stravování včetně oběda a nápojů. Dítě může navštívit kurz např. jen v určitý den nebo může chodit celý týden. Dny jsou tematicky zaměřené, jeden den se budeme zabývat například cestováním, další nakupováním, pobytem v hotelu a dalšími zajímavými tématy, které mohou děti snadno upotřebit v praxi na letních dovolených.

Výuka je intenzivní, respektuje však a dotváří prázdninovou atmosféru. Dle počasí kurzy částečně probíhají i venku ve volné přírodě, do programu jsou zařazeny vycházky, stopovačky a podobně.

Pro velké množství her a volnočasových aktivit děti ani nepostřehnou, že se vlastně učí. Až u večerního stolu, kdy budou moci s nadšením povyprávět rodičům o svých zážitcích, s překvapením zjistí, kolik si toho domů přinesly.

Po celý den bude Vaše dítě v cizojazyčném prostředí. Naší snahou je dosáhnout maximální efektivity výuky, proto je maximální počet dětí ve skupině osm a lektoři hovoří jen cizím jazykem. Při řešení nějakého problému a při seznamování s látkou je výklad možný i v češtině (řeší se vždy individuálně, dle schopností dětí).

U větších dětí je po dohodě možné zajistit i částečnou výuku s rodilým mluvčím.

Termíny konání kurzu:

22. - 26. 8. 2016

Místo výuky:

Modřínová 429
Starý Plzenec

Cena výuky:

1 den 500,- Kč
4 dny 2000,- Kč
5 dnů        2250,- Kč
   

Pro podrobnosti týkající se placení mě kontaktujte na lenka.kj@email.cz  

Pokud si chcete informace vytisknout, zde je aktuální leták
 

Dotazy a přihlášky:

Mgr. Lenka Šimánová, e-mail: lenka.kj@email.cz, telefon: 777 286 079